MIRAKO – o nas…

Biuro księgowe MIRAKO

Jako Biuro Księgowe MIRAKO w Łodzi (Polesie – Retkinia – Smulsko)

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę księgowo – podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Świadczone przez Biuro Księgowe MIRAKO usługi księgowe poparte są ugruntowanym doświadczeniem i wykształceniem pracowników biura (wszyscy posiadają wyższe wykształcenie). Kładziemy nacisk nie tylko na perfekcjonizm ale również na to, by nasze usługi były świadczone w sposób profesjonalny i przyjazny. Potrafimy dostosować się do indywidualnych oczekiwań Klienta.

Pracując wcześniej w różnych firmach w działach księgowości zaczynaliśmy od stanowiska księgowego. Wraz z upływem czasu, zdobywając cenne niezbędne doświadczenie w branży rachunkowo – księgowo – kadrowej, następowały awansy, które skutkowały obejmowaniem stanowisk Głównego Księgowego. Praca na etacie dla różnych podmiotów gospodarczych, prowadzących bardzo różnorodną działalność (w tym eksport i import), umożliwiła zapoznanie się z wieloma specyficznymi obszarami zagadnień księgowych. W efekcie, nabyte doświadczenie poparte wiedzą i wykształceniem, a także zdany państwowy egzamin, który umożliwił otrzymanie certyfikatu Ministerstwa Finansów, pozwolił na otworzenie własnej działalności.

MIRAKO – Biuro Księgowe oferuje Państwu

bieżące porady i pomoc w opracowaniu pełnej dokumentacji dla potrzeb księgowości, kadr i płac. Reprezentujemy Klientów przed Urzędem Skarbowym (US). Potwierdzeniem profesjonalizmu i uprawnień do prowadzenia usług księgowych jest certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów. Posiadamy również ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC) dla biur rachunkowych.

Naszymi atutami są:

  • profesjonalizm
  • rzetelność
  • perfekcjonizm
  • zaangażowanie w sprawy naszych Klientów
  • solidność i terminowość
  • dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów
  • konkurencyjne ceny usług
  • certyfikat Ministerstwa Finansów uzyskany na podstawie zdanego egzaminu państwowego
  • wykupione ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC

Zapraszamy Państwa

do naszej siedziby w Łodzi na Polesiu (Retkinia – Smulsko) przy ul Bobslejowej 6. Lokalizacja biura księgowego MIRAKO umożliwia wygodny dojazd zarówno samochodem jak i przy pomocy transportu publicznego. Bezpłatne miejsca parkingowe bezpośrednio przed budynkiem zapewniają wygodę, komfort i nie narażają klientów na dodatkowe koszty (mapka). Usytuowanie zapewnia również wygodę dla osób i podmiotów mających siedzibę w Konstantynowie Łódzkim, Pabianicach, Aleksandrowie Łódzkim, Zgierzu, Łasku i innych.

Dla nas Każdy Klient jest ważny!