Księgowość Łódź

Księgowość Łódź – profesjonalne usługi dla firm i osób prywatnych.

Księgowość Łódź (Polesie Retkinia Smulsko)Księgowość Łódź – wpisując to hasło w wyszukiwarce internetowej prawdopodobnie szukacie Państwo kogoś, kto pomoże Wam w sprawach dotyczących księgowości. Być może chodzi o sprawy kadrowo-płacowe. Możliwe że chodzi o wypełnienie corocznych deklaracji PIT. Być może jesteście Państwo na etapie zakładania własnej działalności gospodarczej. Nie wiecie, jak wypełnić odpowiednie wnioski, dokonać rejestracji firmy, jaką formę opodatkowania wybrać, lub też kto finalnie będzie prowadził księgowość w Państwa firmie. W każdym z wymienionych przypadków, a także w wielu innych, Biuro Rachunkowe MIRAKO z Łodzi (Polesie – Retkinia Smulsko) może zaoferować szeroki asortyment usług za przystępną cenę.

Poszukując Biura Rachunkowego aby zlecić mu prowadzenie księgowości warto zwrócić uwagę jego doświadczenie. Ono, poparte właściwym kierunkowym wyższym wykształceniem, może zagwarantować Państwu rzetelność, solidność, terminowość wykonania powierzonych zadań.  Nie bez znaczenia jest również posiadanie przez Biuro Rachunkowe Certyfikatu Księgowego wydawanego przez MF. Potwierdza on odpowiednie przygotowanie do prowadzenia dokumentacji księgowej.W dzisiejszych czasach nie można przecenić roli ubezpieczenia OC dla biur rachunkowych. Prowadząc dokumentację księgową w grę mogą wchodzić wysokie obroty, koszty i dochody a co za tym idzie, również podatki. Ewentualna pomyłka, choć nie powinna się zdarzyć, może być zrekompensowana dzięki ubezpieczeniu. Na stronie o nas możecie się Państwo upewnić, że podejmując z nami współpracę powierzacie ważne sprawy w odpowiednie ręce. Posiadamy niezbędne doświadczenie, oraz wykształcenie. Mamy wykupioną polisę OC z której do tej pory jeszcze ani razu nie musieliśmy skorzystać. Staramy się zapewnić indywidualne podejście do każdego klienta.

Dla osób prywatnych

Także osoby prywatne prowadzące lub nie działalność gospodarczą może zainteresować oferta naszego biura. Wielu z nas, pomimo corocznego obowiązku, nie chce, nie potrafi lub obawia się konsekwencji za źle wypełnione zeznanie roczne PIT.

Innym przykładem może być prowadzona budowa lub remont własnego domu czy mieszkania. Istnieje możliwość uzyskania zwrotu części podatku VAT za materiały budowlane przeznaczone na cele mieszkaniowe. Wymaga to prawidłowego wypełnienia wniosku VZM-1 oraz odpowiedniego opisu każdej pozycji na fakturze, która ma być podstawą zwrotu. Konieczna jest znajomość, które towary kwalifikują się do tego, a które nie.

Być może planujecie Państwo pracę na własny rachunek. Niektóre osoby mają możliwość uzyskania dotacji z Urzędu Pracy na ten cel. Aby ją otrzymać należy wypełnić odpowiednie wnioski i przedstawić prawidłowy biznes plan. Tutaj również oferujemy swoje usługi.  Pomagamy w wypełnianiu wniosków wraz z biznes planem tak, aby szansa na otrzymanie dotacji była jak największa.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Pragniemy zapewnić, że wpisując frazę „księgowość Łódź” dobrze Państwo trafiliście.