Logo Mirako Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe MIRAKO w Łodzi

Biuro Rachunkowe MIRAKO oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi księgowe, indywidualne podejście, rzetelność i terminowość. Nasze usługi księgowe, rachunkowe cechuje również niewygórowana, konkurencyjna cena. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Świadczymy kompleksową obsługę księgową  oraz kadrowo – płacową  dla osób fizycznych jak i spółki prawa handlowego, których księgowość rozliczana jest na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR) lub w oparciu o księgi handlowe (KH).

Biuro Księgowe MIRAKO, pragnąc zostać Państwa partnerem w biznesie, może zaproponować Państwu następujące usługi rachunkowe i księgowe:

Biuro Rachunkowe MIRAKO zaprasza Państwa
do zapoznania się z pełną ofertą usług księgowych
i skorzystania z naszej pomocy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Dołącz do Nas!

Przekazując prowadzenie spraw księgowych do łódzkiego  Biura Rachunkowego MIRAKO macie Państwo pewność, że wszelkie sprawy księgowe i kadrowe będą prowadzili fachowcy z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Zaświadczeniem tego jest między innymi posiadany przez nas Certyfikat Księgowy wydany przez MF. W efekcie może się Państwo skupić na kluczowych aspektach swojej działalności bez znacznych kosztów związanych z utrzymaniem własnego działu księgowości.
Nie potrzebny jest dodatkowy etat dla własnej księgowej czy księgowego. Nie ma potrzeby inwestowania w dodatkowe stanowisko pracy, w system komputerowy z odpowiednim oprogramowaniem księgowym. Biuro Księgowe MIRAKO regularnie dba o dane klientów tworząc kopie zapasowe i archiwizując dane. Nie ma więc potrzeby wykonywania we własnym zakresie kopii danych księgowych.
Korzystając z usług naszego Biura Rachunkowego /biura księgowego/ w  Łodzi przy ul. Bobslejowej 6  macie Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi i terminowości wykonywanych usług księgowych. Biuro Rachunkowe MIRAKO zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową, która pozwoli skoncentrować się Państwu na prowadzeniu własnego biznesu, ponieważ wszystkie sprawy rachunkowe i kadrowo – płacowe pozostawiacie w rękach fachowców. Nasze Biuro Księgowe w Łodzi zatrudnia osoby odpowiedzialne,  z wyższym wykształceniem i długoletnim doświadczeniem w dziedzinie rachunkowości i księgowości.  MIRAKO świadczy wszechstronne kompleksowe usługi kadrowo – księgowe o których możecie Państwo przeczytać na kolejnych stronach.

Dzięki współpracy z MIRAKO Biuro Rachunkowe Łódź /biuro księgowe /

przekonacie się Państwo, że sprawy kadrowo – księgowe nie muszą stanowić wyzwania dla przedsiębiorcy a dział księgowości nie generuje dodatkowych wysokich kosztów. Współpraca z Biurem Rachunkowym MIRAKO sprawi, że prowadzenie własnej działalności nie będzie problemem.

Oprócz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, do naszego Biura Rachunkowego w Łodzi zapraszamy osoby chcące wypełnić zeznanie roczne PIT.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Biura Rachunkowego w Łodzi przy ul. Bobslejowej 6 i skorzystania  z oferowanych usług księgowych za przystępną cenę. Przypominamy, że niewłaściwe prowadzenie ewidencji podatkowej może być przyczyną dotkliwych sankcji. Przenieście tą odpowiedzialność na  Biuro Rachunkowe MIRAKO.

Zapraszamy do siedziby w Łodzi:

MIRAKO Biuro Rachunkowe
ul. Bobslejowa 6
94-317 Łódź    Polesie – Retkinia – Smulsko
tel. 698-68-21-21